Zaklęcia miłosne

Zaklęcia miłosne miały za zadanie rzucić urok, rozkochać w sobie osobę, zniechęcić lub odprawić. Magia miłosna pokazuje jak zwrócić uwagę potencjalnego partnera, jak wzmocnić i zintensyfikować uczucie, które już jest, albo przywołać nowe. W tym celu stosowano rytuały, w które silnie wierzono. Do czarów najczęściej przyznawały się kobiety, które znały tajniki magii miłosnej. Często praktykowana magia była oparta o tajemne znaki, księgi, amulety, rzeczy, a przede wszystkim dar i intuicję. Życie bez prawdziwej miłości jest niczym, dlatego tak bardzo jej poszukiwano. Wiele osób chciało poznać tajniki magii miłosnej, w tym celu odnajdywali źródła, które im w tym pomagały.

Egipskie zaklęcia

Egipcjanie już w dawnych czasach stosowali magię, a ich zaklęcia i rytuały miłosne często były owiane tajemnicami. Zaklęcia, bóstwa, w które wierzono i starożytny, egipski klimat świetnie opisuje książka napisana przez Claudię R. Dillaire Egipskie zaklęcia i rytuały miłosne, który przez wiele lat zgłębiał swoją wiedzę na temat Egipcjan i ich wierzeń.

Magia kobieca

Książka Ally Alicji Chrzanowskiej Magia kobiet opowiada o magii kobiecej, o sile bycia kobietą, odkrycia w sobie kobiecości i o sile wielkiej intuicji. Posiadają je kobiety zwane wiedźmami, wróżkami czy kobietami mocy. Magia kobieca jest przekazywana z pokolenia na pokolenie – matka swoją mocą obdarowuje córkę. Rytuały odwołują się do starej tradycji, w której można odnaleźć wewnętrzną mądrość, pielęgnowaną od wieków.

Tajniki magii miłosnej

O prawdziwym szczęściu nie decyduje pieniądz czy pozycja, ale miłość. Doznanie prawdziwej miłości jest dla wielu niedostępne. Andżelika Dołgopołowa napisała Tajniki magii miłosnej, w której odpowiada na pytania jak odnaleźć miłość i o nią dbać. Magiczne sposoby pozwalają nam przywołać swoich ukochanych, rozniecić dawny płomień lub wejść w głąb siebie. Być może sami jesteśmy tymi, którzy nie chcą, bronią się lub nie są gotowi na miłość. Magia miłosna tylko na pozór wydaje się być łatwa. Trzeba wpierw poznać sposoby, czy zaklęcia miłosne, aby nikogo nie zranić. Wchodząc w tajemniczy świat rozwijamy nasze relacje z drugimi osobami.

Książki mają pomóc osobom, które pragną znaleźć prawdziwą miłość, ale również by umocnić istniejący już związek, poznać siebie czy swoją moc lub poprawić pewność siebie, tym bardziej w sprawach miłosnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

five × four =